אודות ראלקו


חברת ראלקו סוכנויות הינה מהחברות המובילות בארץ בתחומה. החברה מייבאת ומשווקת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה מבית היוצר של שלוש יצרניות מהגדולות בעולם: ZANUSSI SHARP ו BLOMBERG מגוון המוצרים שהחברה מייבאת כולל  מקררים , מסכי LCD, מכונות כביסה ,מיקרו-גלים, תנורים בנויים, תנורים עומדים ,מייבשי כביסה, מדיחי כליים , כיריים ,מקפיאים  ושואבי אבק.


לראלקו מוניטין גבוה בזכות איכות מוצריה ובזכות התמיכה המלאה שהיא מעניקה להם בארץ. שביעות רצון הלקוח עומדת בראש עדיפויותיה של ראלקו ולכן, מקפידה החברה על התחדשות בלתי פוסקת של מגוון המוצרים המשווקים על ידה.

חנויות


מרכזי שירות

מקררים, מ.כביסה, תנורים, מדיחי כלים, כיריים, מזגנים:

מרכז הארץ )אשקלון עד חדרה) 08-9777272" שרותי רטפון" , המסגר 1, א.תעשיה צפוני, לוד

חדרה- חיפה)חדרה עד כרמיאל) 04-8422825" טכנו קור", רח' החיטה 5 קרית- חיים

ירושלים-  02-6403000 ״אלרם״ , הסדנא 7 א.תעשיה תלפיות

באר שבע והדרום  )ק.גת עד אילת) 08-9777261 ״קרור מרום״. הברוסקאי 1 ש״ש

טבריה והגליל 04-6773000" שרות מזור", רח' המשור 35 , טבריה

אילת 08-6335331שרות ששון", הבנאי 23 אילת

ירושלים )כל איזור 02) 02-6403000" אלרם", הסדנא 7 א.ת. תלפיות


טלויזיות LCD:

מרכז שירות ארצי 08-9777276" שרותי רטפון" , המסגר 1 א. תעשיה צפוני, לודאתרים לא מורשים

להלן רשימת אתרי אינטרנט, המציעים לעתים למכירה מוצרים של מותגים הקשורים לראלקו מוצרי צריכה בע"מ, אך הם אתרי אינטרנט בלתי מורשים ע"י ראלקו מוצרי צריכה בע"מ. אתרי האינטרנט המפורטים כאן אינם מורשים ע"י ראלקו מוצרי צריכה בע"מ. לכן, ייתכנו מקרים בהם לא תחול אחריות של ראלקו מוצרי צריכה בע"מ בקשר למוצרים הנרכשים באתרי אינטרנט הבלתי מורשים הללו (לדוגמא במקרה בו מדובר במוצרים שיובאו ביבוא מקביל ע"י גורם אחר, או במקרה בו הרוכש איננו צרכן כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן).
 
 בנוסף, מוצרים הנרכשים מאתרי האינטרנט הבלתי מורשים המפורטים כאן, בכל מקרה לא יהיו זכאים ליהנות מהאחריות המורחבת, אותה מעניקה ראלקו מוצרי צריכה בע"מ רק למוצרים הנרכשים ע"י הלקוח ישירות באתרי אינטרנט מורשים בלבד (כלומר, גם אם יתברר שמוצר כלשהו זכאי לאחריות המינימאלית הקבועה בחוק הגנת הצרכן, בכל מקרה לא תחול לגביו האחריות המורחבת, אותה מעניקה ראלקו מוצרי צריכה בע"מ רק למוצר הנרכש ע"י הלקוח ישירות באתרי אינטרנט מורשים בלבד). אחריות מורחבת כנ"ל הינה אחריות נוספת מוגבלת כאמור בחוק ותקנות הגנת הצרכן, והיא רלבנטית רק לגבי סוגי מוצרים מסוימים (כמפורט בפרסומי ראלקו מוצרי צריכה בע"מ ובתעודת האחריות הרלבנטית) שלגביהם היא מוענקת (אם נרכשו ישירות באתר אינטרנט מורשה).
 
כל הודעה או הצעה או פרסום של איזה מאתרי האינטרנט הבלתי מורשים המפורטים כאן, בקשר למוצרים המיובאים ע"י ראלקו מוצרי צריכה בע"מ או בקשר לאחריות הניתנת ע"י ראלקו מוצרי צריכה בע"מ או בכל עניין אחר, נעשית ללא הסכמת ראלקו מוצרי צריכה בע"מ והיא באחריותו הבלעדית של המפרסם. דף אינטרנט זה והרשימה המופיעה בו מתעדכנים מפעם לפעם, והלקוחות מתבקשים לבדוק דף אינטרנט זה ואת הרשימה המופיעה בו לפני רכישת מוצר, על מנת לוודא האם אתר האינטרנט בהם יש כוונה לרכוש מוצר כאמור הינם מורשים או בלתי מורשים.

צור קשר


Get in Touch with Us

נא מלאו את הטופס ושלחו ואנו נחזור אליכם בהקדם