לצפייה במוצרי בלומברג

אנו מייצרים מוצרים המתוכננים עבור הנוחות שלך

הסיפור שלנו

לידת המותג Blomberg מתוארכת לשנת 1883 כשהחברה, שנוסדה על-ידי ברנהרד בלומברג, החלה לפעול בגרמניה בתעשיית המתכת. החברה עזבה בהדרגה את עסקי המתכת והקימה ערוץ הפצה למכשירי חשמל ביתיים ב-1935, והחלה בייצור מכונות כביסה בשנת 1949, מתוך החלטה מלאת חזון.

Blomberg ייצרה בשנת 1979 את מכונת הכביסה הראשונה בגרמניה עם בקרת איזון חיצונית. היא ייצרה בשנת 1981 את מכונת הכביסה הראשונה שהייתה אוטומטית לחלוטין. Blomberg נרכשה בשנת 2002 על-ידי Arçelik, יצרנית מכשירי החשמל השלישית בגודלה באירופה.

העולם של BLOMBERG

הרמוניה עם הטבע, הרמוניה עם הבית , הרמוניה איתך

 

העולם של BLOMBERG

הרמוניה עם הטבע, הרמוניה עם הבית, בהרמוניה אתך!

ידידותיים לסביבה

באמצעות מוצרים המתוכננים לשמור על משאבי הטבע יעילות אנרגטית השמירה על משאבי הטבע נמצאים בעדיפות עליונה עבור Blomberg. אנו חותרים באופן מתמיד להגדרה מחדש של מכשירי חשמל ביתיים בעלי צריכת חשמל ומים יעילה. ידידותיים לסביבה המוצרים של Blomberg מיוצרים במפעלים המוסמכים בתקן ISO 14001. ISO 14001 הינו תקן בינלאומי שמטרתו יישום מערכת ניהול סביבתי (EMS) אפקטיבית. לא רק מתקני הייצור שלנו תוכננו מתוך מודעות לסביבה, אלא גם מוצרינו, התואמים כולם ל- RoHS ומיוצרים תוך שימוש ברכיבים הניתנים למחזור של 95%. RoHS הם ראשי-תיבות באנגלית של "הנחיה להגבלת חומרים מסוכנים". משמעותה שהיא מגבילה את רמות העופרת, קדמיום, כספית, כרום ומעכבי הבעירה PBB ו- PBDE הכלולים בסוגים מסוימים של פלסטיק.

בהרמוניה עם הבית

עיצוב אוניברסלי ועל-זמני. המוצרים של Blomberg מתוכננים תוך הענקת תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. הם נמצאים בהרמוניה עם הבית שלך באמצעות עיצוב אסתטי המשלים מגוון סגנונות. מוצרי הכביסה נמצאים בהרמוניה זה עם זה, ובאמצעות שפת עיצוב משותפת, כך גם דגמי המקררים ומדיחי הכלים.

בהרמוניה איתך

אנו מייצרים מוצרים המתוכננים עבור הנוחות שלך!

המוצרים של Blomberg נמצאים איתך בהרמוניה משום שהם מנסים להפוך את חייך למהנים יותר. מבקרים קלים לשימוש ועד למנגנונים בטיחותיים אמינים, מחדשנות טכנולוגית ייחודית ועד לפתרונות שימושיים, כולם יעלו על הציפיות שלך. למה שלא תציץ בעלוני המוצרים שלנו כדי לגלות עוד אודות התכונות והמוצרים המיוחדים שלנו?

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.