לצפייה במוצרי זנוסי

התשוקה שלנו היא להביא לכם פתרונות מעשיים ויעילים שקל ונוח להשתמש בהם. אנו משלבים עיצוב ואיכות איטלקיים בכל מה שאנו עושים

הסיפור שלנו

בשנת 1916, החל אנטוניו זנוסי, היזם הצעיר, לבנות תנורים בצפון מזרח איטליה ולאחר זמן לא רב, פיתח מגוון של מוצרים חדשניים. מאז אותה תקופה, שיחקה זנוסי את תפקיד החלוצה בכל הנוגע למכשירי חשמל ביתיים, עם חידושים כמו כירי הגז הראשונים והמקרר הראשון המאפשר מצב ללא קפאון באופן אוטומטי. עיצוב איטלקי מתוחכם הינו אבן הפינה של הצלחתנו כיום בדיוק כמו שהיה לפי 100 שנים.

הכל הופך להיות קל יותר

במהלך 100 השנים האחרונות היו לנו מספר רעיונות חכמים, וכולם מבוססים על דבר אחד: ליצור מוצרים שיהפכו את חייכם לקלים יותר. הקלנו על תהליך הכביסה עם מכונות גדולות במיוחד ובמטבח חסכנו לכם את הצורך ללכלך את הידיים עם המצאת התנורים שמנקים את עצמם. אנחנו מפשטים את חיי הבית שלכם ובכך מפנים לכם יותר זמן פנוי עם החברים והמשפחה שלכם.

עיצוב וחדשנות

הזיווג המושלם בין הנדסה לעיצוב מוודא שזנוסי מפתחת מכשירים שמקדימים את זמנם. אנו שואפים לפשט את חייכם בטווח רחב של קטגוריות, הכוללות מקררים, כיריים, תנורים, קולטי אדים, מכונות כביסה ומייבשים.

האבולוציה של המוצרים שלנו​

מהו הטריק בבחירת המדיח הנכון? וודאו כי תכניות השטיפה מתאימות לכלים שברשותכם!
גובה, מיקום, נוחות, קיבולת וצריכת אנרגיה חשובים גם כן.

משעות לשניות

הכיריים שלנו הפכו למהירים יותר ויותר במהלך השנים. בהתחלה השקנו את כירי הגז בשנת 1916, שהיו מהירים יותר מחטיבת עצים ובכך אפשרו לכם להכין כוס תה בלחיצת כפתור. מעבר קדימה לשנת 2000 מראה את השקת כירי האינדוקציה. מהירים יותר, בטוחים יותר ויעילים יותר מבחינה אנרגטית ובכך גרמו להמתנה הארוכה לרתיחת המים להיות נחלת העבר.

מאש לאדים

הפיכת האפייה לקלה יותר תמיד היתה שם המשחק עבור זנוסי. בשנת 1916 המציא אנטוניו זנוסי בעצמו, את תנור הפלדה הראשון שלנו, שנתן תוצאות טובות יותר מאש פתוחה. בימים אלו, תנור של זנוסי יכול להפוך את המטבח שלכם למאפייה. תנור האדים הישיר שלנו מעניק למאפים שלכם את הפריכות המושלמת ע"י הוספת נגיעה קלה של אדים וכשתסיימו הוא אפילו ינקה את עצמו בלחיצת כפתור. פשוט וקל.

מבלוקים של קרח למקררים מקפיאים

לפני שנים רבות, בכדי לשמור על טריות המזון שלכם, הייתם נאלצים להיות בעלים של מרתף או בלוקים גדולים של קרח. רק בשנות ה-50 של המאה הקודמת המצאת המקרר החשמלי הפכה את אחסון המזון לנח יותר. עכשיו יש לנו את הטווין-טק, הדובדבן שבקצפת של אחסון המזון הטרי. בעזרת מערכת אוורור נפרדת למקרר ולמקפיא שלכם, המזון שלכם נשאר טרי וטעים לאורך זמן רב יותר.

מאחד אחד ל-10 ק"ג במכונה אחת

ניקוי הכביסה שלנו השתנה בצורה מאסיבית ב-100 השנים האחרונות. בזמנו זו היתה כמעט עבודה במשרה מלאה. להרטיב, לקרצף, להרטיב, לקרצף, לסחוט, לתלות, לחכות וסיימתם. אך היום, מכונת הכביסה מסוג לינדו300 יכולה להתמודד עם מלתחה של קבוצתה פוטבול שלמה במחזור אחד. זה אומר שאפשר לכבס 10 ק"ג של כביסה בלחיצת כפתור אחת. ומה זה אומר? פחות זמן להשקיע בכביסה ויותר זמן להנות. פשוט וקל.

מיום שלם למחזור אחד

לפני 100 שנים שטיפת הכביסה היתה משימה קשה שיכלה לקחת לכם את כל היום. שטיפה, תלייה, המתנה, הורדה מהחבל וכל זאת רק אם היה יום שטוף שמש. היום באפשרותכם להגיע מביגוד מלוכלך לכזה שמוכן ללבישה בתוך פרק זמן מועט של 60 דק'. מכונת הכביסה המייבשת שלנו תנקה ותייבש את הבגדים שלכם בהפעלה של מכונה אחת ובמחזור אחד. זה מטפל בבגדים שלכם. עכשיו תוכלו להתפנות לעשות דברים מהנים אחרים. פשוט וקל.

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.